bannerek_fomy

Mydło pianowe Fomy

Fomy różni się od mydeł w płynie. Autorska formuła zapewnia optymalna higienę. Specjalnie zaprojektowana pompa dozuje zaledwie 0.5 g mydła Fomy. Następnie przez zmieszanie z powietrzem zwiększa swoją objętość dwudziestokrotnie przyjmując strukturę jedwabistej piany. Dlatego jest to zdrowsze i bardziej wydajne niż mydło w płynie. Dzięki neutralnemu pH 5.5 skóra nigdy nie jest podrażniona. Mydło Fomy można bezpiecznie używać do mycia rąk, twarzy, ciała i włosów. Przez swoją delikatność, doskonale nadaje się dla dzieci. Na podstawie testów przeprowadzonych przez  Wydział Farmacji Uniwersytetu Istambulskiego, dowiedziono że mydło Fomy nie wywołuje reakcji alergicznych ani nie wywołuje jakichkolwiek podrażnień skóry.

Wypróbuj mydło Fomy – a zauważysz, że Twoja skóra i Twój portfel poczują różnicę.

Mydła w płynie, napełniane z dużych zbiorników, mają kontakt z powietrzem co umożliwia rozwój bakterii i mikrobów. Z tego powodu takie produkty czyszczące nie zapewniają higienicznego mycia i mogą powodować choroby.

Piana Fomy jest bezpośrednio wtłaczana do specjalnych wkładów podczas procesu produkcyjnego. Daje to skuteczną ochronę przeciwko bakteriom i wirusom oraz zapewnia higieniczne mycie, równocześnie chroniąc przed potencjalnymi zagrożeniami dla zdrowia.

end-beyaz
silverfomy-173x300
beidoz-181x300

 

 • Pompy pianowe Fomy uniemożliwiają marnowanie mydła.
 • Poprzez połączenie 0.5 g mydła z powietrzem pompa Fomy produkuje dwadzieścia razy więcej rzadkiej piany.
 • Mydło Fomy ma silniejsze właściwości myjące niż standardowe mydła. Jakkolwiek, stosując Fomy używasz zaledwie 0.5 g płynu
  na jedno mycie.
 • Jest to wadą eksploatacyjną dla producenta i sprzedawców,
  a ogromną zaletą dla użytkowników.
 • Zaledwie 0.5 g mydła Fomy potrzeba na jednokrotne umycie dłoni.
 • Mydło Fomy w każdym miejscu pracuje z potrzebami i kosztami klienta dzięki jego niewiarygodnej skuteczności i jakości.
 • Dla otrzymania najlepszego efektu, użytkownicy powinni postępować zgodnie z instrukcjami z przodu dozownika.

 

Wkłady – standard o pojemności 900 ml

Codziennie dotykamy wiele powierzchni, czy to w domu, w szkole czy też w drodze. Setki ludzi dotykają tych samych powierzchni. Bakterie mogą łatwo przeniknąć do organizmu za pośrednictwem rąk, co często powoduje niebezpieczne choroby. Najłatwiejszym sposobem aby się przed tym uchronić jest częste i dokładne mycie rąk. Podstawowym wymaganiem higieny osobistej jest regularne mycie rąk, twarzy i ciała.

Mydło Fomy Standard jest praktycznym i wydajnym produktem pozwalającym na utrzymanie bezpiecznej higieny osobistej.

Dzięki delikatnej formule zawierającej środki obecne w szamponach, można je bezpiecznie stosować do mycia ciała, usuwania makijażu, golenia brody, mycia dzieci oraz osób starszych i pacjentów.

 

Teraz mycie rąk może naprawdę sprawiać przyjemność!

end-anti